Volg ons op facebook

 

Cyclocross kalender 2015-2016

 
Wat en waar op TV?
Cyclocross kalender 2015-2016
 

Dag - datum

Tijd

Wedstrijd - plaats Klassement Uitzending door;
Zo 07-02-2016 13:35 uur Hoogstraten Aardbeiencross Superprestige Sporza (n), Ziggo Sport Extra1
Herhaling 22:30-23:00 uur op Zigo Digitaal kanaal 14
Za 13-02-2016 16:30 uur Middelkerke Noordzee Cross Superprestige Telenet Play Sport, Digitale TV klant 
Zo 14-02-2016 15:15 uur Eeklo GP Stad Eeklo Andere  
Za 20-02-2016 15:00 uur Lebbeke Malheur Kleicross Andere  
Zo 21-02-2016 15:00 uur Oostmalle Sluitingsprijs Andere Telenet Play Sport, Play Sport klant 
Wo 24-02-2016 20:15 uur Waregem Cyclocross Masters Andere  

Cyclocross kalender 2015-2016

September 2015
16.09.2015 Las Vegas - UCI Wereldbeker USA
26.09.2015 Neerpelt - Soudal Classics Bel
27.09.2015 Erpe-Mere Bel
27.09.2015 Dordrecht Ned
October 2015
03.10.2015 Montfoort (Geen Elite/Beloften) Ned
04.10.2015 Gieten - Superprestige Ned
10.10.2015 Meulebeke Bel
11.10.2015 Ronse - bpost bank trofee Bel
12.10.2015 Zeeland (Jun./Nwl./Jun.vr./Nwl.Vr.) Ned
15.10.2015 Ardooie Bel
17.10.2015 Poortugaal (Geen Elite/Beloften) Ned
18.10.2015 Valkenburg - UCI Wereldbeker Ned
24.10.2015 Harderwijk (Ama-Sp./Ma.40+/50+/Nwl.) Ned
24.10.2015 Lierop (Jun./Vr.) Ned
24.10.2015 Kruibeke Bel
25.10.2015 Zeeland (Jun./Nwl./Jun.vr./Nwl.Vr.) Ned
25.10.2015 Zonhoven - Superprestige Bel
31.10.2015 DK Veldrijden Midden - Woerden Ned
31.10.2015 RK Veldrijden Noord/Oost - Hoogeveen Ned
31.10.2015 RK Veldrijden NH/ZH - Rijswijk Ned
31.10.2015 Boom - Niels Albert Cyclocross Bel
November 2015
01.11.2015 Oudenaarde - bpost bank trofee Bel
01.11.2015 Almelo (Ama-Sp./Ma.40+/Jun./Nwl./Vr.) Ned
01.11.2015 Etten Leur (El.Bel./Fun) Ned
07.11.2015 Huijbergen - EK Ned
08.11.2015 Apeldoorn (Ama-Sp./Ma.40+/Jun./Vr.) Ned
08.11.2015 Ruddervoorde - Superprestige Bel
11.11.2015 Niel - Soudal Classics Bel
14.11.2015 Rhenen Ned
15.11.2015 Lieshout Ned
15.11.2015 Gavere - Superprestige Bel
21.11.2015 Hilversum Ned
21.11.2015 Hasselt - Soudal Classics Bel
22.11.2015 Koksijde - UCI Wereldbeker Bel
28.11.2015 Valkenswaard (Ama-Sp./El.-Bel./Jun./Vr./Nwl.) Ned
29.11.2015 Hellendoorn Ned
29.11.2015 Hamme - bpost bank trofee Bel
December 2015
05.11.2015 Didam (Am.-Sp./Ma.50+/Nwl./Bsl.) Ned
05.12.2015 Essen - bpost bank trofee Bel
06.12.2015 Overijse Bel
12.11.2015 Amersfoort Ned
12.12.2015 Mol Zilvermeercross Bel
13.11.2015 Moergestel Ned
13.12.2015 Spa-Francorchamps - Superprestige Bel
19.11.2015 Woerden (Ama-Sp./Ma./Nw./Vr. & Junioren) Ned
19.12.2015 Antwerpen - bpost bank trofee Bel
20.11.2015 Boxtel Ned
20.12.2015 Namen - UCI Wereldbeker Bel
26.12.2015 Heusden-Zolder - UCI Wereldbeker Bel
26.11.2015 Reusel Ned
27.12.2015 Diegem - Superprestige Bel
28.12.2015 Bredene Bel
28.11.2015 Vorden Ned
29.12.2015 Loenhout - bpost bank trofee Bel
30.11.2015 Benschop (Ama-Sp./Ma.40+) Ned
Januari 2016
01.01.2016 Baal - bpost bank trofee Bel
02.12.2015 Surhuisterveen Ned
03.12.2015 Sint-Michielsgestel Ned
03.01.2016 Leuven - Soudal Classics Bel
09.12.2015 NK Hellendoorn Ned
09.01.2016 Lille - BK Bel
10.12.2015 NK Hellendoorn Ned
10.01.2016 Lille - BK Bel
11.01.2016 Otegem Bel
16.01.2016 Zonnebeke Bel
17.12.2015 Zwartemeer - Sportlandgoed Zwartemeer cyclocross Ned
17.01.2016 Nommay - UCI Wereldbeker Fra
23.12.2015 Rucphen Cyclocross Rucphen Ned
24.01.2016 Hoogerheide - UCI Wereldbeker Ned
30.01.2016 Zolder - WK Bel
31.01.2016 Zolder - WK Bel
Februari 2016
03.02.2016 Maldegem Bel
06.02.2016 Sint-Niklaas - bpost bank trofee Bel
07.02.2016 Hoogstraten - Superprestige Bel
13.02.2016 Middelkerke - Superprestige Bel
14.02.2016 Eeklo Bel
20.02.2016 Lebbeke Bel
21.02.2016 Oostmalle Bel
24.02.2016 Cyclocross Masters Waregem - Soudal Classics Bel